Які квіти в Чернівцях дарувати дівчині

Доставка квітів Чернівці від Роза Буковина
Прості правила, прості квіти, щаслива дівчина і цілий гаманець!
Питання з квітами і дівчатами c одного боку здається досить простим і банальним, однак воно все ж має ряд підводних каменів, про які варто поговорити. І в цій статті ми надамо вам всю необхідну інформацію.

Чи потрібно дарувати дівчатам квіти

Квіти по праву вважаються найбільш універсальним подарунком, який хлопець може зробити дівчині. Однак це не означає, що цей подарунок буде найкращим, або він буде сприйнятий правильно.
Так, наприклад, дівчина буде засмучена, якщо на свій День Народження хлопець подарує їй тільки букет і нічого більше. Також, якщо хлопець притягне на перше побачення велику квіткову композицію, то дівчина буде відчувати себе некомфортно. Так як вона буде думати, що або хлопець буде вимагати «продовження», або хлопець невпевнений у собі, що вирішив доплатити за час дівчини квітами. І в цих обох випадках квіти будуть лише шкодити.
Тому запам’ятайте просте правило: «Квіти даруються тільки тій дівчини, яку ви добре знаєте, і вони доповнюються додатковим подарунком», наприклад, походом у ресторан.

Які квіти потрібно дарувати

Правило 1. Якщо ви не знаєте про смакові переваги дівчини, і обстановка не створює додаткових умов, найкраще вибирати троянди. Це оптимальний варіант, який добре працює.
Правило 2. Якщо ви купуєте квіти, то купуйте, як мінімум, 3 квітки! Багато дівчат вважають, якщо хлопець дарує всього 1 троянду, то це прямий натяк на те, що він вирішив заощадити на дівчині і не захотів витрачати на подарунок свої сили. Тому забудьте про те, щоб дарувати 1 троянду (без належної артистичності – це не працює!)
Правило 3. Якщо не знаєте про смакові переваги дівчини, то вибирайте червоні, рожеві або білі квіти. Це оптимальний варіант, який «не образить» жіночку якимось своїм прихованим значенням і іншими, зрозумілими тільки самим дівчатам, штуками.
Правило 4. Якщо ви не хочете якось обігравати ситуацію з квітами в зубах і будувати з себе матадора, то краще купити квіти в обгортці. Так і вам буде простіше їх нести і дарувати, і дівчині буде зручніше за ними вдома доглядати. Плюс обгортка робить ваших букет більш дорогим, що також дає вам хороший плюс.
Правило 5. Якщо хочете подарувати квіти дівчині на побаченні, то або майте машину, куди ці квіти можна буде покласти, або йдіть відразу в кафе / ресторан, де ці квіти можна буде також відкласти в сторону. Носити з собою квіти по всьому місту на побаченні з хлопцем – це незручно.

Вимоги до якості квітів

Важливо розуміти, що букет працює на вас не тільки в момент передачі їх дівчині, а й потім у неї вдома. Тому потрібно простежити за тим, щоб ваші квіти були свіжими і стояли довго.
Купуйте чисті натуральні троянди – ніяких стрічок, блиску, фарб і гелів. Це все ознака того, що вони вже доживають свої дні, і їх просто замаскували таким способом.
Збирайте букет самі з квітів, які стоять у вазах. Уникайте вже зібраних букетів, так як нерідко туди ставлять вже старі квіти і зелень.
Якщо це троянди, то не купуйте вже повністю розкрившився бутонів, це також ознака старості рослини і  скоро вона почне опадати.

Роза Буковина – доставка квітів в Чернівцях
Для замовлення квітів дзвоніть
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)