замовлення квітів на похорон в Чернівцях з доставкою

Ритуальна флористика

Квіти на похорон у Чернівцях

Смерть близької людини – велика трагедія. У повсякденному житті ми намагаємося не замислюватися про сумні події, але настає час, коли доводиться ховати родича, друга або знайомого. Живі квіти на похоронах символізують особливу повагу до померлого. Традиція приходити на похорон із квітами йде глибоко в старовину. Ще наші предки-слов’яни висловлювали таким чином особливе ставлення до покійного.

Які квіти приносять на поховання

  • На похорон до друзів прийнято брати із собою білі хризантеми – символ чистоти, любові й ніжності;
  • Викладачам, старшим колегам, наставникам прийнято підносити червоні гвоздики як знак поваги, схиляння та подяки.
  • Військовим і людям, які загинули під час трагічних обставин: в автокатастрофах, у нещасних випадках тощо, як правило, несуть квіти яскраво-червоного або бордового кольору. Це можуть бути троянди або також хризантеми.
  • Улюбленому чоловікові або дорогий дружині підносять троянди, лілії або зелені квіти в горщиках. Вони символізують вічне кохання, непоправну гіркоту втрати й довгу пам’ять. Подарувати похоронний букет – це останнє, що ми можемо зробити для близької людини.

заказ цветов на похороны

Квіти як символ вічної пам’яті

Правила піднесення букета на похоронах

Похоронний обряд несе в собі правила, яких слід дотримуватися, коли вибираєте букет до такої сумної події.

  • Букет повинен бути витриманий у стилі мінімалізму: нічого зайвого, ніяких яскравих деталей.
  • Кольори квітів краще вибирати нейтральні: відмінно підійдуть білі або темні відтінки. Рожеві або лілові як мінімум будуть виглядати безглуздо.
  • При виборі букета не варто прикрашати його яскравими обгортками або іншим декором. Недоречно підносити квіткові композиції, в яких більше трьох різних відтінків кольорів.
  • Правильно буде придбати ритуальний букет без целофану або перед тим, як покласти його в труну, з нього потрібно прибрати обгортку. Краще, якщо букет буде перев’язаний траурною стрічкою.
  • Якщо з якоїсь поважної причини у вас не виходить бути присутнім особисто, то відправте кошик квітів на похорон через кур’єра. Так ви зможете висловити не тільки свій відчай, а й вибачення за відсутність.
  • Якщо збираєтеся бути присутнім на обряді в кількості декількох осіб, можна від усіх піднести вінок на похорон.

доставка живых цветов на похороны в Черновцах

Попрощатися з близькою людиною гідно та красиво

Вибираючи букет на похорон, не потрібно робити акцент на розкіш і пишність. Композиція повинна складатися із квітів, які простоять якомога довше.

Замовляйте траурні квіти в Чернівцях швидко і зручно за допомогою нашого сервісу. Забрати букет ви зможете особисто або здійснити доставку через кур’єра.