Особливості доставки квітів в Чернівцях

Доставка квітів Чернівці

Букети квітів є постійними атрибутами свято, незалежно від того, наскільки воно масштабне, і для того, щоб порадувати.

На жаль, особисто привітати виходить далеко не завжди. В даному випадку відмінним варіантом буде замовлення квітів в подарунок.

Ще дуже важливо пам’ятати про деякі досить важливі нюанси оформлення замовлень, які можуть істотно відрізнятися у різних компаніях. Наприклад, у квіткових магахинах можна зробити замовлення лише тільки на місці. Інші надають можливість зробити це за допомогою телефону або на офіційному сайті за допомогою заповнення спеціальної форми, наприклад квітковий сервіс ROZA.CV.UA. В даному випадку дуже важливо, щоб клієнти формулювали свої побажання якомога конкретніше, в іншому випадку замовлення може бути не таким, як це було задумано.

Розмовляючи з замовником з’ясовуємо, який саме букет йому потрібен, і яким чином його оформляти. Це важливий пункт, оскільки від нього буде цілком залежати складання підсумкового букета. Також потрібно записати точні час і дату доставки, і це буде прямо залежати від місця, адже якщо воно далеко, постачальник повинен буде виїхати завчасно. Потрібно вказати точну адресу доставки або телефон отримувача. Причому, це може бути і не домашня адреса, цілком можливо доставити квіти, припустимо, на роботу.

В даному випадку потрібно перебувати на місці у встановлений час. Якщо місце є зоною, що охороняється, варто дати знати про це заздалегідь, і у кур’єра має бути номер телефону.

Ще потрібно правильно вказати ім’я та прізвище того, хто буде отримувати замовлення, щоб не сталося накладок і замовлення помилково не отримала стороння людина. В цьому випадку настрій буде гарантовано зіпсовано.

Різні фірми по доставці букетів володіють самими різними способами оплати. Існують магазини, які беруть виключно індивідуальні замовлення. Вони зазвичай приймають оплату на місці за допомогою готівки або банківських карт. При оформленні замовлення по телефону або інтернету оплату можна провести електронним способом.

Також, крім букета, ще є можливість замовити листівку або вітальну картку з вашими побажаннями. Якщо ж замовлення планується піднести як анонімне, треба повідомити постачальник про це завчасно.

Таким чином, якщо уточнити всі деталі замовлення, складності при доставці не виникне, а одержувач буде щиро радий цей презент і відчує безліч позитивних емоцій.

 

“Роза Буковина” – доставка квітів в Чернівцях

Для замовлення квітів дзвоніть
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)