Квіти на день закоханих у Чернівцях

У день святого Валентина всі закохані кажуть одне одному слова зізнання та гарні компліменти. Ідея відзначати це свято прийшла до нас на початку 90-х, вона всім дуже сподобалася, і сьогодні свято вже стало традицією. До 14 лютого готуються не лише молоді закохані пари, а й ті, хто вже не один рік пов’язаний узами шлюбу, адже кохання не має віку та підкорює відкриті серця.

У нашому онлайн-магазині «Роза Буковина» ви зможете купити квіти до дня закоханих, повітряні кульки у вигляді серця, м’які іграшки, найпопулярніші цукерки та шоколад, фруктові набори. Цього дня букет несе в собі особливе посилання – у подарунку сконцентровані найпрекрасніші почуття й теплі слова.

замовлення квітів на 14 лютого

Квіти – знак кохання та відданості

Кожен чоловік хоче, щоб його визнання було найкращим, викликало у коханої яскраві незабутні емоції. Найкраще з таким завданням впораються квіти, які своєю чарівною мовою розкажуть все, про що співає закохане серце.

14 лютого у Чернівцях можна замовити квіти на день закоханих із доставкою додому. Це завжди приємний сюрприз, що порадує кохану дружину, наречену, дівчину або жінку, яка дуже подобається чоловікові, але про це ще не знає. За допомогою такого оригінального сюрпризу – та ще й у день святого Валентина – можна відкрити своє кохання. Ваші почуття точно не залишаться без відповіді!

Ніжні тюльпани, пухнасті хризантеми, великі лілії, витончені еустоми, скромні у своїй безневинній чистоті ромашки, сором’язливі і чарівні альстромерії – ви будете в захваті від асортименту!

замовлення квітів на 14 лютого

101 троянда – полум’яне та пристрасне визнання

Мистецтво флористики, яким досконало володіють майстри квіткового магазину «Роза Буковина», здатне з будь-яких, навіть найскромніших квітів зробити унікальну композицію. Ви можете купити класичний букет, в капелюшній коробці або витонченому кошику. Але якщо потрібно висловити свої почуття, сердечну прихильність, то найкращий вибір це сто одна троянда. На день всіх закоханих не можна придумати кращого освідчення в любові, ніж букет яскраво-червоних троянд, в якому полум’я почуттів та океан пристрастей. Наша доставка квітів у Чернівцях розуміється на сюрпризах!

Який купити подарунок дівчині, що краще – букет чи композиція? Чим доповнити квіти – солодощами, м’якою іграшкою, валентинкою чи іншими презентами? Визначитися з вибором завжди допоможе досвідчений флорист, адже він знає все про квіти, котрі можуть своєю особливою мовою говорити про кохання, захоплювати, просити вибачення, спокушати і полонити.

Квіти з доставкою до Дня закоханих

Наш квітковий магазин «Роза Буковина» дарує вам свою любов, тому що в кожну композицію вкладено частинку душі флориста, котрий майстерно чаклував, творив, вдихав у квітковий подарунок тепло свого серця.

Головна мета нашої компанії – задоволений покупець, і ми справляємось із цим завданням на відмінно. Саме в нашому квітковому бутику ви знайдете квіти, букети та композиції, котрі в день святого Валентина виконають усі бажання – ваші та ваших коханих.

Кохайте, даруйте квіти й подарунки та будьте щасливими!