Як продовжити життя квітам

Поради фахівців “Роза Буковина” – служби “Доставка квітів Чернівці”.

«Квіти є слабкими і в той же час простодушними», – фрагмент дитячої казки відомого письменника Антуана де Сент-Екзюпері.
І це правда. Будь-який букет квітів являє собою чиїсь почуття або невимовні слова. Приємно вставати вранці, бачити квіти і милуватися “частинці серця” рідної людини – так і хочеться, щоб такий букет ніколи не зів’яв.

Факт, що квіти мають схожість з людською поведінкою: рано прокидаються, а до вечора сонні і “втомлюються”. У той час, коли не світить сонце, коріння пропускають через себе меншу кількість цілющої вологи, тому рекомендується зрізати квіти вранці або до обіду, щоб вони швидко не зів’яли. Вночі рослини як би сплять, набираються сил, вбирають вологу. Зрізані квіти не припиняють життєдіяльність і ростуть далі завдяки своїм ресурсам. Потрібно максимально постаратися, щоб квіти постояли довше. Флористи доставки квітів в Чернівцях склали нескладні рекомендації, як продовжити життя троянд.

Пункт 1. Не поспішайте

У зимовий період, коли на вулиці холодно, букет квітів особливо покращує настрій. Рослини тонко сприймають будь-які зміни температури. Якщо вам подарували квіти на вулиці або при транспортуванні вони якийсь час перебували на холоді, не поспішайте ставити їх одразу в вазу. Прийшовши додому з морозу, чи не розпаковуйте букет. Дайте йому відстоять хоча б півгодини.

Пункт 2. Трохи догляду

Перед тим, як ставити букет у вазу з водою, стебла необхідно трохи підрізати. Чернівці магазин квітів “Роза Буковина” рекомендує робити це гострим ножем, але ні в якому разі не ножицями. Обрізати краще під водою, щоб повітря не потрапляло в канали. Зрізати потрібно під кутом для максимальної поверхні впитуання і вкорочувати не більше, ніж на 2-3 см. Нижні листя краще відрізати, щоб вони не згнили у вазі з водою.

Пункт 3. “Правильна” вода

Флористи рекомендують використовувати чисту кип’ячену воду кімнатної температури. Така цілюща волога поглащается в кілька разів швидше, ніж звичайна. Рідину, в якій стоять квіти, потрібно міняти кожен день і разом з цим зрізати кінчики стебел, які потемніли. Також бажано обприскувати троянди з пульвелізатора – це буде аналогом ранкової роси.

Пункт 4. Продовження життя букету

Деякі квіти не уживаються в одній вазі і можуть діяти один на одного несприятливо. Якщо є можливість, розділяйте різні квіти в окремі вазони. Зів’ялі рослини потрібно негайно видаляти з букета.

Пункт 5. Трохи хімії

Для продовження життя квітам в воду з букетом можна кинути шматочок цукру, трохи солі або таблетку аспірину – це послужить знезараженням.
Пожвавити увядающие троянди можна додаванням у воду кількох ложок нашатирного спирту.

Пункт 6. Оточення

Зовнішні чинники також впливають на термін свіжості квітів. Не варто ставити троянди під прямі промені сонця, але і темний кут не буде ідеальним місцем. Квіти не повинні стояти на протязі – так вони швидко в’януть. Композиція не буде довговічною, якщо буде стояти в приміщенні з порохами.

Пункт 7. Випромінюйте любов

Існує думка, що живі рослини реагують на любов в будинку. Букети будуть довше жити в атмосфері, де панує мир і любов, а сварки тільки сприяють швидкому старінню.

 

Даруйте свіжі красиві квіти в Чернівцях улюбленим на свято – це так приємно!

 

Дивитися повний каталог квітів

Для замовлення квітів дзвоніть
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)