Секрети догляду за букетом влітку

букет цветов в Черновцах

Що зробити, щоб живі квіти залишалися довго свіжими

Як же хочеться, щоб зрізані квіти в букеті якомога довше радували своїм ароматом і свіжістю! Особливо складно цього досягти влітку, коли за вікном + 25 ° С і вище, оскільки для більшості квітів така спека згубна. Впадати у відчай не варто! Вам знадобляться секрети, якими користуються флористи, щоб жарким літом продовжити життя свіжозрізаних квітів.

Що потрібно квітам, щоб вони не зів’яли завчасно

Одна з головних умов – знайти для букета в кімнаті таке місце, де буде досить світло, але без сонячних променів, які б падали прямо на композицію. Оптимальною температурою, при якій квіти довше залишаються свіжими, вважається не вище + 20 ° С. З огляду на те, що влітку складно домогтися такого температурного режиму, вночі їм можна влаштовувати «водні процедури», помістивши у відро з холодною водою або прямо у ванну. Особливо таку «реанімацію» люблять троянди.

Перед тим, як букет з квітами ставлять у вазу, нижнє листя обов’язково обрізають, а на стеблах роблять свіжий зріз. Воду бажано змінювати кожен день і періодично, через кожні 2-3 дні, підрізати стебло заново. Також у спеку можна квіти обприскувати з пульверизатора.

Індивідуальні особливості догляду за різними квітами

Якщо хочете зберегти букет свіжим до двох тижнів, створіть їм особливі умови. Для кожного виду вони різні. Стежити за квітами потрібно відразу ж, ще до того, як з’являться перші ознаки старіння:

  • троянди бажано у спеку обприскувати з пульверизатора, а у воду додати половину таблетки звичайного аспірину;
  • у вазу з орхідеями можна додати трохи цукру або одну таблетку товченого активованого вугілля;
  • щоб лілії довше простояли свіжими, у них видаляють тичинки з пилком;
  • для хризантем вибирайте місце, де буде досить прохолодно, але без протягу, а у воду можна покласти трохи цукру. Хоча рада з цукром актуальніше для більш прохолодного сезону.

Пам’ятайте про те, що для більшого збереження квітів необхідно з розумом складати композицію. Троянди взагалі не люблять, коли по сусідству з ними стоять інші квіти.

У магазині квітів «Роза Буковина» ви можете замовити букет з трояндами з доставкою в Чернівцях і по області, а на додаток до них вибрати приємний сюрприз: кошик з фруктами, м’яку іграшку або солодощі.

букет белых роз фото доставки в Черновцах
Для замовлення квітів дзвоніть
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)